fbpx

Warszaty

Organizuję warsztaty z malowania obrazów metodą acrylic pouring. Moje warsztaty to świetna zabawa i relaks, malowanie tą metodą jest bardzo odprężające. Każdy uczestnik warsztatów stworzy minimum 3 obrazy, które później, po ich wyschnięciu, zabierze do domu. Nie są wymagane żadne umiejętności plastyczne, by stworzyć świetnie wyglądające obrazy!

MATERIAŁY

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały do tworzenia obrazów oraz do zabezpieczenia przestrzeni. Możesz zdecydować ile obrazów chcesz zrobić podczas warsztatów. Standardowo w cenie są 3 obrazki 20×20 cm/18×23 cm lub jeden mniejszy i jeden 20×40 cm.

TECHNIKI

Zaprezentuję kilka technik, tak byś mogła/mógł wybrać takie, które Tobie się najbardziej podobają.

FARBY

Zanim zaczniemy malować przygotujemy najpierw farby – mieszając kolory, tak by powstały takie, jakich chcielibyście użyć w swoich obrazach!

Terminy warsztatów

  • W tej chwili nie mam ustalonego kolejnego terminu Warsztatów, ale napisz do mnie i zgłoś chęć uczestnictwa, a powiadomię Cię jak tylko termin zostanie wyznaczony!

ATRAKCJA NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Moje warsztaty to również świetna atrakcja na rozpoczęcie wieczoru panieńskiego lub jego zakończenie kolejnego dnia. Mam doświadczenie w organizowaniu warsztatów na wieczorach panieńskich i taka forma spędzania czasu okazała się wielkim hitem! To naprawdę świetna zabawa!

ATRAKCJA NA URODZINY

Wylewane obrazy to także wspaniała zabawa dla dzieci – świetna forma kreatywnego spędzania czasu. Pomaga skupić uwagę na jednym zajęciu przez dłuższy czas. Idealna atrakcja na urodziny lub inne dziecięce przyjęcia.

warsztaty acrylic pouring

Chcesz uatrakcyjnić warsztatami swoje przyjęcie?

Przykładowy koszt warsztatów z dojazdem do miejsca wydarzenia (Warszawa i okolice): warsztaty dla 8 osób, każdy tworzy 3 obrazy, czas trwania ok. 2 h – koszt 180 zł/os.

Bo do powstania zachwycającego obrazu nie potrzeba wcale umieć malować!