Warszaty

Organizuję warsztaty z malowania obrazów metodą acrylic pouring. Moje warsztaty to świetna zabawa i relaks, malowanie tą metodą jest bardzo odprężające. Każdy uczestnik warsztatów stworzy minimum 3 obrazy, które później, po ich wyschnięciu, zabierze do domu. Nie musisz mieć żadnych umiejętności plastycznych, by stworzyć świetnie wyglądające obrazy!

MATERIAŁY

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały do tworzenia obrazów oraz do zabezpieczenia przestrzeni. Możesz zdecydować ile obrazów chcesz zrobić podczas warsztatów. Standardowo w cenie są 3 obrazki 20×20 cm/18×23 cm lub jeden mniejszy i jeden 20×40 cm.

TECHNIKI

Zaprezentuję kilka technik, tak byś mogła/mógł wybrać takie, które Tobie się najbardziej podobają.

FARBY

Zanim zaczniemy malować przygotujemy najpierw farby – mieszając kolory, tak by powstały takie, jakich chcielibyście użyć w swoich obrazach!

Nadchodzące warsztaty

  • 30 października https://fb.me/e/7N2uX9Vdq – link do wydarzenia na Facebooku

    Jeśli chcesz się zapisać napisz do mnie wiadomość poprzez formularz poniżej albo w wiadomości na Instagramie lub Facebooku

Więcej informacji o nadchodzących warsztatach na moim fanpage na Facebooku ->>

ATRAKCJA NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Moje warsztaty to również świetna atrakcja na rozpoczęcie wieczoru panieńskiego lub jego zakończenie kolejnego dnia. Mam doświadczenie w organizowaniu warsztatów na wieczorach panieńskich i taka forma spędzania czasu okazała się wielkim hitem! To naprawdę świetna zabawa!

ATRAKCJA NA URODZINY

Wylewane obrazy to także wspaniała zabawa dla dzieci – świetna forma kreatywnego spędzania czasu. Pomaga skupić uwagę na jednym zajęciu przez dłuższy czas. Idealna atrakcja na urodziny lub inne dziecięce przyjęcia.

Opinie uczestników warsztatów

Tu link do opinii: https://www.facebook.com/pg/whatkatecreates/reviews

Świetna zabawa w relaksującej i przyjaznej atmosferze

Gorąco polecam warsztaty acrylic pouring u Kasi. To świetna zabawa w relaksującej i przyjaznej atmosferze. Warsztaty nadają się dla dorosłych, którzy chcą dać wyraz twórczej stronie swojej natury. Świetnie sprawdzają się również jako warsztaty dla dzieci lub dzieci z rodzicami. Kasia cierpliwie tłumaczy i pokazuje różne techniki wylewania farby. Nie mam talentu do rysowania ani malowania a mimo to tą techniką udało mi się na warsztacie stworzyć ładne i oryginalne obrazki. Mam znajomą, która maluje i sprzedaje swoje dzieła. Już się cieszę na widok jej miny, kiedy jej pokażę, co u Kasi wyczarowałam 😉

Loucy Lou

Dla wszystkich, którzy poszukują malarskiego urozmaicenia w swoim życiu!

Zdecydowanie polecam warsztaty z Kasią! Dzięki nim dowiedziałam się wielu rzeczy na temat samej techniki ale też mogłam spróbować swoich sił w pouringu 🙂 dzięki Kasi odkryłam nową pasję, która pozwala mi się spełniać artystycznie!
Polecam z całego serduszka wszystkim, którzy poszukują malarskiego urozmaicenia w swoim życiu ❤️

Karolina Wicher

Najlepszy pomysł na warsztaty dla dzieci.

Najlepszy, bo kreatywny pomysł na warsztaty, szczególnie dla dzieci. Kasia odpowiada na wszelkie pytania, a dzieci wyjątkowo aktywnie je zadają. Przetestowane na córce i jej koleżankach 🙂 Pomysł na wzbogacenie imprezy urodzinowej jest o tyle fajny, że dzieci widzą od razu efekt swojej pracy, uczą się pracy z kolorami, technikami, jednocześnie się nie nudząc. Dla 5 dziewczynek 1,5h wystarczy. W trakcie tego czasu malują od 2 do 3 obrazków. Serdecznie polecam. Kasia jest perfekcyjnie przygotowana i niezmiernie cierpliwa. Dodatkowym atutem jest to, że wbrew pozorom dom nie wygląda po malowaniu jak pobojowisko 🙂 to wbrew pozorom czysta praca. Serdecznie polecam!

Kinga Filipowicz

Chcesz uatrakcyjnić warsztatami swoje przyjęcie?

Napisz do mnie!

Bo do powstania zachwycającego obrazu nie potrzeba wcale umieć malować!